CW100505-12NJ Bourns Inc. FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM 12nH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 120 mOhm 0402 (1005 Metric)
Part Nnumber
CW100505-12NJ
Description
FIXED IND 12NH 640MA 120 MOHM 12nH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 120 mOhm 0402 (1005 Metric)